Leonidas-w
Bekerwedstrijd Leonidas-W 1 en Leonidas-W 2

Zaterdag 30 augustus speelde Leonidas-W 1 de bekerwedstrijd uit tegen vierde klasser Bunde 1. Leonidas-W verliest met 2 - 1. Doelpunt Leonidas-W Jenot Klinkers.

Zondag begint in Wolder om 11.30 uur de bekerwedstrijd Leonidas-W 2 - Groene Ster 2. 

 
Leonidas-W tapt op het Preuvenemint

Zaterdag en zondag tapt Leonidas-W op het Preuvenemint en wel het hoekbuffet "De Zeuten Inval". We verwachten natuurlijk veel spelers, ouders en supporters. 

 
Bekerwedstrijden en oefenwedstrijden

Zaterdag 23 augustus speelde Leonidas-W1 de eerste bekerwedstrijd van dit seizoen en wel tegen SCM 1 (tweede klasse). Na een gelijk opgaande strijd met weinig kansen, kreeg VV SCM ten onrechte een strafschop in de 84e minuut. Keven Wijnands had weinig moeite om de Leonidas-W keeper te passeren. Eindstand 1 - 0. Meer foto's onder senioren/leonidas-w 1.

De andere bekerwedstrijden van Leonidas-W 1 zijn: 

Zaterdag 30 augustus om 18.00 uur: Bunde 1 - Leonidas-W 1

Dinsdag 2 september om 18.30 uur: Leonidas-W 1 - RKVVL/Polaris 1

Leonidas-W 2 speelde op zondag zondag 24 augustus zijn eerstge bekerwedstrijd tegen VV Eijsden 2. De wedstrijd eindigde in 2 -2. Meer info bij senioren/leondias-W 2.

Leonidas-W 2 heeft de uitwedstrijd voor de beker met 4 - 1 van VV SCM 2 verloren. Het doelpunt voor Leonidas-W werd gescoord door Stefan Aarts uit een strafschop.

Leonidas-W Vr speelde op zondag 24 augustus thuis de eerste bekerwedstrijd en wel tegen Heer Vr. Eindstand 0 - 1.

Jeugd zaterdag 30 augustus

Sc Jekerdal E5 - Leonidas-W E2: 8.45 uur

Voerendaal F1 - Leonidas-W F1: 9.00

Leonidas-W F3 - RKVVM F3: 9.15 uur

RKHSV F2 - Leonidas-W F2: 9.30 uur

Leonidas-W E 1 - Bunde E1: 10.15 uur

Leonidas-W E3 - SC Jekerdal E6: 10.15 uur

Voerendaal D2 - Leonidas-W D2: 11.30 uur

St. Voerendaal/RKSVB D1 - Leonidas-W D 1: 11.30 uur

Leonidas-W A 2 - Scharn A3: 12.30 uur

Leonidas-W C2 - Schimmert C1: 13.00 uur

Leonidas-W B1 - SVME B1: 14.45 uur

RKASV C1 - Leonidas-W C1: 15.00 uur

SCG A1 - Leonidas-W A1: 17.00 uur

Wijzigingen voorbehouden


 

 
Programma jeugd 30 augustus bekerwedstrijden

Sc Jekerdal E5 - Leonidas-W: 8.45 uur

Voerendaal F1 - Leonidas-W F1: 9.00

Leonidas-W F3 - RKVVM F3: 9.15 uur

RKHSV F2 - Leonidas-W F2: 9.30 uur

Leonidas-W E 1 - Bunde E1: 10.15: 2 - 5

Leonidas-W E3 - SC Jekerdal E6: 10.15 uur

Voerendaal D2 - Leonidas-W D2: 11.30 uur

Leonidas-W D3 - BMR D2: 11.30 uur

St. Voerendaal/RKSVB D1 - Leonidas-W D 1: 11.30 uur

Leonidas-W A 2 - Scharn A3: 1 -2 

Leonidas-W C2 - Schimmert C1: 13.00 uur

Leonidas-W B1 - SVME B1: 14.45 uur

RKASV C1 - Leonidas-W C1: 15.00 uur

SCG A1 - Leonidas-W A1: 1 - 1

 
Afgelastingen
Uitslagen
Uitslagen
 

Derde klasse A (Live)
Programma
Programma
 
Pupil van de week
Pupil van de week bij de wedstrijd van Leonidas-W1 tegen SVME 1
 
Bij de wedstrijd van Leonidas-W1 tegen SVME 1 is er geen pupil van de week.
Bekijk vorige pupillen
Wedstrijdbal geschonken door
Wedstrijdbal Leonidas-W 1 - SVME 1
 
De wedstrijdbal voor de wedstrijd Leonidas-W 1 - SVME 1 is geschonken door Sportshop Relax in Heer. 
Bekijk vorige wedstrijdballen
Verjaardagen
Verjaardagen
 

Augustus
03-08 Stefan Aarts
03-08 Roy Maijs
03-08 Xander Karnebeek
04-08 Tim Berghof
05-08 Roy Luiken
06-08 Sem Hanssen
07-08 Björn van Kooij
07-08 Oliver Mans
08-08 Cedric Hustinx
12-08 Roman Schepers
12-08 Sem Tilli
13-08 Luud Moors
14-08 Richard Sleebe
15-08 Romy Bastiaens
17-08 Boris Smits
20-08 Aron Jansen
20-08 Fabrizio Bleus
21-08 Rick Monfrance
22-08 Gijs Bessems
23-08 Fons Wittelings
23-08 René Alink
23-08 Mike Geelen
24-08 Boudewijn Geelen
24-08 Ricardo Cappelletti
24-08 Joey Verstegen
25-08 Ron Meertens
25-08 Igor van den Essen
26-08 Nordin Bensalah
26-08 Tom Wilhelmus
27-08 Thum Aarts
27-08 Shana Steijns
27-08 Indy Carli
28-08 Axel Caubergh
29-08 Robert Walthouwer
29-08 Aimee Verweij
30-08 Géno Elsen
30-08 Noah Luijten
30-08 Tim Vrijhoeven
31-08 Jaimy Smeets
31-08 Christian Keil
sen