Cookie beleid Leonidas W.

De website van Leonidas W. is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Trainingen

Dinsdag 23-04-2024:

Team Tijd Trainer(s) Info
Leonidas - W JO10-1 18.00 - 19.00 Roel Ariës, Gaston Crijns
  • 3 > Heukelommerweg
  • -
Leonidas - W JO12-1 18.00 - 19.00 Arno Kuppen, Louk Ramakers
  • 3 > Heukelommerweg
  • -
Leonidas - W MO13-1 18.15 - 19.30 Anneke Boonstra, Renée Grislo
  • 3 > Heukelommerweg
  • -
Leonidas - W MO15-1 18.30 - 20.00 Marco Aarts, Pascal Chappin, Davy Souren, Daniel Wolfs
  • 2 > Trainingsveld
  • 10
  • -
Leonidas - W MO20-1 18.30 - 20.00 Rico Camp, Ruben Elffers, Maurice Schuffelers
  • 2 > Trainingsveld
  • 8
  • -
Leonidas - W JO13-2 19.00 - 20.15 Gaston Crijns, Tom Delnoy, Daniel van den Hove
  • 3 > Heukelommerweg
  • -
Leonidas - W VR1 (zon) 19.30 - 21.00 Natasha van Geleen, Misjel Martin
  • 3 > Heukelommerweg
  • 9
  • -
Leonidas - W 1 (zon) 20.00 - 21.30 Yvo Jongepier, Ralph van Dooren
  • 2 > Trainingsveld
  • 6
  • -
Leonidas - W 2 (zon) 20.00 - 21.30 Melvyn van Zuylen
  • 2 > Trainingsveld
  • 7
  • -

Woensdag 24-04-2024:

Team Tijd Trainer(s) Info
Leonidas - W JO10-2 18.00 - 19.00 Maarten Mayeur, Erik Slenter
  • 3 > Heukelommerweg
  • -
Leonidas - W JO8-1 18.15 - 19.15 Enzo Hoefnagels, Roy Kruijntjens
  • 2 > Trainingsveld
  • -
Leonidas - W JO8-2 18.15 - 19.15 Remco Corsius, Roy Milius
  • 2 > Trainingsveld
  • -
Leonidas - W JO9-1 18.15 - 19.15 Ben Thomassen
  • 3 > Heukelommerweg
  • -
Leonidas - W JO9-2 18.15 - 19.15 Maikel Frissen, Roel Muller
  • 3 > Heukelommerweg
  • -
Leonidas - W JO7-1 18.30 - 19.30 Jimmy Miesen, Mickel Souren, Jorik Uiterwijk
  • 2 > Trainingsveld
  • -
Leonidas - W JO13-1 19.15 - 20.30 Bjorn Graven, Erik Slenter
  • 3 > Heukelommerweg
  • -
Leonidas - W JO14-1 19.15 - 20.30 Boonen
  • 3 > Heukelommerweg
  • -
Leonidas - W 5 (zon) 19.30 - 21.00
  • 2 > Trainingsveld
  • 10
  • -

Donderdag 25-04-2024:

Team Tijd Trainer(s) Info
Leonidas - W JO13-2 17.45 - 19.00 Gaston Crijns, Tom Delnoy, Daniel van den Hove
  • 2 > Trainingsveld
  • -
Leonidas - W JO12-1 18.00 - 19.00 Arno Kuppen, Louk Ramakers
  • 2 > Trainingsveld
  • -
Leonidas - W MO15-1 18.30 - 20.00 Davy Souren, Marco Aarts, Daniel Wolfs, Pascal Chappin
  • 3 > Heukelommerweg
  • 10
  • -
Leonidas - W MO20-1 18.30 - 20.00 Ruben Elffers, Rico Camp, Maurice Schuffelers
  • 2 > Trainingsveld
  • 8
  • -
Leonidas - W JO10-1 19.00 - 20.00 Roel Ariës, Gaston Crijns
  • 2 > Trainingsveld
  • -
Leonidas - W MO13-1 19.00 - 20.15 Anneke Boonstra, Renée Grislo
  • 2 > Trainingsveld
  • -
Leonidas - W JO16-1 19.00 - 20.30 Laurent Habets, Philippe Beckers
  • 2 > Trainingsveld
  • 2
  • -
Leonidas - W 1 (zon) 20.00 - 21.30 Yvo Jongepier, Ralph van Dooren
  • 3 > Heukelommerweg
  • 6
  • -
Leonidas - W 2 (zon) 20.00 - 21.30 Melvyn van Zuylen
  • 3 > Heukelommerweg
  • 7
  • -
Leonidas - W 4 (zon) 20.15 - 21.45
  • 2 > Trainingsveld
  • 1
  • -
Leonidas - W 6 (zon) 20.30 - 22.00
  • 2 > Trainingsveld
  • 10
  • -

Vrijdag 26-04-2024:

Team Tijd Trainer(s) Info
Leonidas - W 3 (zon) 19.30 - 21.00
  • 3 > Heukelommerweg
  • 1
  • -
Leonidas - W 5 (zon) 19.30 - 21.00
  • 2 > Trainingsveld
  • 10
  • -
Leonidas - W VR1 (zon) 19.30 - 21.00 Natasha van Geleen, Misjel Martin
  • 2 > Trainingsveld
  • 9
  • -

Maandag 29-04-2024:

Team Tijd Trainer(s) Info
Leonidas - W JO6-1 18.00 - 19.00 Roel Nelissen, Jurian Pans
  • 2 > Trainingsveld
  • -
Leonidas - W JO10-2 18.00 - 19.00 Maarten Mayeur, Erik Slenter
  • 2 > Trainingsveld
  • -
Leonidas - W JO8-1 18.15 - 19.15 Enzo Hoefnagels, Roy Kruijntjens
  • 3 > Heukelommerweg
  • -
Leonidas - W JO8-2 18.15 - 19.15 Remco Corsius, Roy Milius
  • 3 > Heukelommerweg
  • -
Leonidas - W JO9-1 18.15 - 19.15 Ben Thomassen
  • 2 > Trainingsveld
  • -
Leonidas - W JO9-2 18.15 - 19.15 Maikel Frissen, Roel Muller
  • 2 > Trainingsveld
  • -
Leonidas - W JO13-1 19.15 - 20.30 Bjorn Graven, Erik Slenter
  • 2 > Trainingsveld
  • -
Leonidas - W JO14-1 19.15 - 20.30 Boonen
  • 2 > Trainingsveld
  • -
Leonidas - W JO16-1 19.30 - 21.00 Laurent Habets, Philippe Beckers
  • 3 > Heukelommerweg
  • 2
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!