Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingsschema

Onderstaand is het trainingsschema voor seizoen 2022-2023. Trainingen mogen uitsluitend plaatsvinden op het trainingsveld (veld 2) en het veld aan de Heukelommerweg (veld 3).

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Leonidas - W JO11-1 17.45 - 19.00 Gaston Crijns, Daniel van den Hove
  • Trainingsveld
  • -
Leonidas - W JO11-2 17.45 - 19.00 Tom Delnoy, Arno Kuppen
  • Trainingsveld
  • -
Leonidas - W JO13-1 18.00 - 19.15 Roel Ariës, Laurent Habets, Erik Slenter
  • Trainingsveld
  • -
Leonidas - W MO15-1 18.30 - 20.00
  • Heukelommerweg
  • -
Leonidas - W MO17-1 18.30 - 20.00 Rico Camp, Ruben Elffers, Maurice Schuffelers
  • Heukelommerweg
  • 8
  • -
Leonidas - W JO9-1 19.00 - 20.00 Roel Ariës, Gaston Crijns
  • Trainingsveld
  • -
Leonidas - W MO13-1 19.00 - 20.00 Anneke Boonstra, Mieke Mayeur
  • Trainingsveld
  • -
Leonidas - W JO15-1 19.15 - 20.45 Philippe Beckers, Laurent Habets, Rikkie Wilson
  • Trainingsveld
  • 2
  • -
Leonidas - W 1 (zon) 20.00 - 21.30 Gino Curfs, Peter Bastiaans
  • Heukelommerweg
  • 6
  • -
Leonidas - W 2 (zon) 20.00 - 21.30 Jochen Roumen
  • Heukelommerweg
  • 7
  • -
Leonidas - W 4 (zon) 20.00 - 21.30
  • Trainingsveld
  • 1
  • -
Leonidas - W 6 (zon) 20.45 - 22.15
  • Trainingsveld
  • 10
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Leonidas - W 3 (zon) 19.30 - 21.00
  • Heukelommerweg
  • 1
  • -
Leonidas - W 5 (zon) 19.30 - 21.00
  • Trainingsveld
  • 10
  • -
Leonidas - W VR1 (zon) 19.30 - 21.00 Natasha van Geleen, Misjel Martin
  • Trainingsveld
  • 9
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Leonidas - W JO7-1 18.15 - 19.15 Remco Corsius
  • Trainingsveld
  • -
Leonidas - W JO8-1 18.15 - 19.15
  • Heukelommerweg
  • -
Leonidas - W JO8-2 18.15 - 19.15
  • Heukelommerweg
  • -
Leonidas - W JO10-1 18.15 - 19.15 Jeroen Servaes
  • Trainingsveld
  • -
Leonidas - W JO13-1 18.15 - 19.30 Roel Ariës, Laurent Habets, Erik Slenter
  • Heukelommerweg
  • -
Leonidas - W JO14-1 19.00 - 20.30 Reggy Stevens
  • Heukelommerweg
  • -
Leonidas - W JO15-1 19.30 - 21.00 Philippe Beckers, Laurent Habets, Rikkie Wilson
  • Heukelommerweg
  • 2
  • -
Leonidas - W JO19-1 19.30 - 21.00 Paul Aarts, Dani van den Heuvel
  • Trainingsveld
  • 6
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Leonidas - W JO9-1 18.00 - 19.00 Roel Ariës, Gaston Crijns
  • Heukelommerweg
  • -
Leonidas - W JO9-2 18.00 - 19.00 Maarten Mayeur, Erik Slenter
  • Heukelommerweg
  • -
Leonidas - W MO13-1 18.15 - 19.30 Anneke Boonstra, Mieke Mayeur
  • Heukelommerweg
  • -
Leonidas - W MO15-1 18.30 - 20.00
  • Trainingsveld
  • -
Leonidas - W MO17-1 18.30 - 20.00 Rico Camp, Ruben Elffers, Maurice Schuffelers
  • Trainingsveld
  • 10
  • -
Leonidas - W JO11-1 19.00 - 20.00 Gaston Crijns, Daniel van den Hove
  • Heukelommerweg
  • -
Leonidas - W JO11-2 19.00 - 20.00 Tom Delnoy, Arno Kuppen
  • Heukelommerweg
  • -
Leonidas - W VR1 (zon) 19.30 - 21.00 Natasha van Geleen, Misjel Martin
  • Heukelommerweg
  • 9
  • -
Leonidas - W 1 (zon) 20.00 - 21.30 Gino Curfs, Peter Bastiaans
  • Trainingsveld
  • 6
  • -
Leonidas - W 2 (zon) 20.00 - 21.30 Jochen Roumen
  • Trainingsveld
  • 7
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Leonidas - W JO8-1 18.15 - 19.15
  • Trainingsveld
  • -
Leonidas - W JO8-2 18.15 - 19.15
  • Trainingsveld
  • -
Leonidas - W JO9-2 18.30 - 19.30 Maarten Mayeur, Erik Slenter
  • Trainingsveld
  • -
Leonidas - W JO10-1 18.30 - 19.30 Jeroen Servaes
  • Heukelommerweg
  • -
Leonidas - W JO14-1 19.15 - 20.45 Reggy Stevens
  • Trainingsveld
  • -
Leonidas - W JO19-1 19.30 - 21.00 Paul Aarts, Dani van den Heuvel
  • Heukelommerweg
  • 6
  • -
Leonidas - W VE1 20.00 - 21.00
  • Trainingsveld
  • 10
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!